Regulamin

Regulamin witryny Strefa-kina.pl

Definicje:

Administrator – Osoba zarządzająca witryną Strefa-kina.pl

Serwis – witryna internetowa Strefa-kina.pl
Użytkownik – osoba odwiedzająca Serwis

1. Strefa-kina.pl to strona typu landing page reklamująca ofertę wyszukiwarek filmów online: cdpa.pl, vodstrefa.pl, fileman.pl, topmovies oraz areaflix.com. Skorzystanie z oferty wyszukiwarki wiąże się z opłatą poniesioną na rzecz zewnętrznego podmiotu, czyli właściciela określonej wyszukiwarki.

2. Strefa-kina.pl nie nie jest odbiorcą płatności, świadczy wyłącznie usługi reklamowe na rzecz zewnętrznych podmiotów.

3. Wyżej wymienione wyszukiwarki udostępniają linki do produkcji filmowych na platformach: Netflix, Chili, Player+, iTunes, Rakuten i HBO GO, Amazon Prime Video, Cineman, Ipla, VOD.pl, Apple TV+, Plany now, Canal+, CDA premium – lub zwracają informację o braku dostępności danego filmu do obejrzenia online.

4. Strefa-kina.pl nie udostępnia żadnych materiałów video. Witryna nie udostępnia także linków do materiałów video.

5. Ilość dostępnych w wyszukiwarkach oraz platformach VOD filmów i seriali jest zmienna. Informacje o danym filmie zamieszczone w Serwisie nie świadczą o możliwości jego obejrzenia online na którejkolwiek platformie VOD. Baza filmów na Strefa-kina.pl nie jest weryfikowana pod tym względem.

6. Osoba odwiedzająca Serwis ma możliwość umieszczania swoich opinii oraz przesyłania zgłoszeń związanych z problemami na stronie.

7. Administrator nie ma wpływu na treść reklam wyświetlających się na stronie. Użytkownik powinien zachować ostrożność i samodzielnie zweryfikować ich autentyczność.

8. Administrator nie gwarantuje nieprzerywanego i niezakłóconego dostępu do strony Strefa-kina.pl. Zdarzają się problemy technicznie na które nie ma wpływu.

9. Strefa-kina.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy wynikające z niesprawności połączenia internetowego oraz urządzenia wykorzystywanego przez Użytkownika.

 10. Informacje na stronie Strefa-kina.pl mają charakter reklamowy, a nie informacyjny.

11. Fakt obecności podstrony opisującej dany film na Strefa-kina.pl, nie oznacza że ten sam film jest dostępny w reklamowanej wyszukiwarce filmów. Użytkownik, przed płatnością, powinien upewnić się że dany film znajduje się w bazie danych reklamowanej wyszukiwarki filmów.