Źródła 253 Wyświetleń

  • Trailer filmuyoutube.com
Czas krwawego księżyca (2023)

Czas krwawego księżyca (2023)

Oct. 18, 2023USA206 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Fabuła

Fabuła filmu Czas krwawego księżyca

Gdy na terenie zamieszkiwanym przez Osagów odkryta zostaje ropa naftowa, członkowie plemienia zaczynają ginąć lub umierać z nieznanych przyczyn. Sprawa ta przykuwa uwagę FBI i J. Edgara Hoovera.

Czas krwawego księżyca (2023) to film, którego czas trwania jest jednym z najważniejszych czynników, które przyciągają uwagę widzów. Jak długo właściwie trwa ten film? Czy jest to długi film? Czy będziemy mieć szansę zanurzyć się na dłuższy czas w historię przedstawioną na ekranie?.

Jaki jest czas trwania filmu?

Film trwa 3 godz. 26 min.

Jak długo trwa osadzony w filmie Czas krwawego księżyca?

Film Czas krwawego księżyca (2023) ma porządne tempo trwania, co sprawia, że można odpowiednio zagłębić się w fabułę i związaną z nią tematykę. Nie jest to film krótki, ale też nie można zaliczyć go do tzw. „maratonów filmowych”. Jego czas trwania wynosi około 150 minut, co daje nam wystarczająco dużo czasu, aby zapoznać się z głównymi wątkami, bohaterami i ich losami.

Kiedy będzie premiera filmu?

Kiedy zostanie wydany film Czas krwawego księżyca?

FIlm zostanie wydany w Polsce 20 października 2023 roku.

Kiedy będzie można zobaczyć film Czas krwawego księżyca?

Premiera filmu Czas krwawego księżyca (2023) odbędzie się w przyszłym roku, w 2023 roku. Dokładna data jeszcze nie została podana do publicznej wiadomości. Jednakże, możemy się spodziewać, że film będzie miał szeroką dystrybucję zarówno w kinach, jak i online. Istnieje możliwość, że będzie można obejrzeć Czas krwawego księżyca online już wkrótce po premierze kinowej. Bądźmy czujni na wszelkie informacje odnośnie daty udostępnienia filmu.

Czego dotyczy film?

Gdy na terenie zamieszkiwanym przez Osagów odkryta zostaje ropa naftowa, członkowie plemienia zaczynają ginąć lub umierać z nieznanych przyczyn. Sprawa ta przykuwa uwagę FBI i J. Edgara Hoovera.

Jakie są tematy poruszane w filmie Czas krwawego księżyca?

Czas krwawego księżyca (2023) to film oparty na powieści „Killers of the Flower Moon” autorstwa Davida Granna. Fabuła filmu skupia się na historii osadzonej w realiach USA w latach 20. XX wieku, na terenie zamieszkiwanym przez plemię Osagów. W tej filmowej adaptacji zostaje odkryta ropa naftowa na terenie zamieszkiwanym przez Osagów, co wywołuje szereg tajemniczych zaginięć i morderstw członków plemienia. Film porusza tematy związane z korupcją, dostępem do bogactw naturalnych oraz walką o sprawiedliwość.

Kto jest w obsadzie filmu?

Kto zagrał w filmie Czas krwawego księżyca?

Jeden z najważniejszych czynników wpływających na atrakcyjność filmu jest obsada aktorska. W filmie Czas krwawego księżyca (2023) możemy zobaczyć takie gwiazdy jak Leonardo DiCaprio i Robert De Niro, którzy wcielają się w kluczowe role. Reżyserem filmu jest renomowany Martin Scorsese, który z pewnością będzie potrafił wyciągnąć maksimum z umiejętności swoich aktorów.

Czy są dostępne zwiastuny filmu?

Gdzie mogę znaleźć zwiastun do filmu Czas krwawego księżyca?

 Zwiastun do filmu „Czas krwawego księżyca” możesz znaleźć na oficjalnej stronie internetowej filmu, na platformach wideo takich jak YouTube, Vimeo lub Dailymotion, a także na stronach internetowych poświęconych filmom i kinu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarek internetowych, wpisując tytuł filmu, aby znaleźć różne źródła, gdzie można obejrzeć zwiastun. Możliwe, że na stronach filmowych dostępne są również inne materiały promocyjne, takie jak plakaty czy wywiady.

Jak mogę obejrzeć zwiastun filmu Czas krwawego księżyca?

Jeśli jesteś zainteresowany filmem Czas krwawego księżyca (2023) i chciałbyś zobaczyć zwiastun przed jego premierą, to możesz skorzystać z różnych źródeł. Zwiastuny filmowe najczęściej są dostępne na oficjalnych stronach internetowych producentów filmowych, platformach streamingowych oraz serwisach multimedialnych takich jak YouTube. Warto sprawdzić również na stronie Filmweb, gdzie często możemy znaleźć informacje na temat filmów, obejrzeć zwiastuny oraz zapoznać się z opisem fabuły.

Zobacz więcej informacji o filmie Czas krwawego księżyca w serwisie IMDb lub TMDB.

Czas krwawego księżyca (2023)
Czas krwawego księżyca (2023)
Czas krwawego księżyca (2023)
Czas krwawego księżyca (2023)
Czas krwawego księżyca (2023)
Czas krwawego księżyca (2023)
Czas krwawego księżyca (2023)
Czas krwawego księżyca (2023)
Czas krwawego księżyca (2023)
Czas krwawego księżyca (2023)
Oryginalny tytuł Killers of the Flower Moon
Ocena IMDb 9 2,108 głosów

Reżyser

Ellen Kuras
Reżyser

Obsada

Leonardo DiCaprio isErnest Burkhart
Ernest Burkhart
Robert De Niro isWilliam King Hale
William King Hale
Lily Gladstone isMollie Burkhart
Mollie Burkhart
Jesse Plemons isTom White
Tom White
William Belleau isHenry Roan
Henry Roan
Louis Cancelmi isKelsie Morrison
Kelsie Morrison
Udostępnienia0

Podobne filmy online

Hürkuş: Göklerdeki Kahraman (2018)
Wyrok za prawdę (2014)
Rene hjerter (2006)
हम्प्टी शर्मा की दुल्हनिया (2014)
Fabian albo świat schodzi na psy (2021)
Zwyczajna kobieta (2019)
Embattled (2020)
Powstrzymać mrok (2018)
Operacja Świt (2006)
Speed: Niebezpieczna Prędkość (1994)
The Fury of a Patient Man (2016)
Obce niebo (2015)

Zostaw komentarz

Imię *
Nazwa, która będzie się wyświetlała
Email *
Twój email nie zostanie opublikowany